Kontakty

Naše kanceláře v České republice

cesko

Head office, Praha

Adresa: Praha 2, Wenzigova 7

Telefon: +420 774 248 555
E-mail: info@glp.international

Zaměstnanci:

Office manager:
Darya Kozlova
Telefon: +420 774 248 555
E-mail: kozlova@glp.international

Regionální ředitel:
Martin Kubiska
Telefon: +420 723 650 123
E-mail: kubiska@glp.international

HR manager (Ústecký a Karlovarský kraj):
Staroselskaya Viktoria
Telefon: +420 774 704 859
E-mail: staroselskaya@glp.international

Sídlo společnosti, oblast Plzeň

Adresa: Plzeň , Mikulašská 2

Telefon: +420 773 971 245
E-mail: info@glp.international

Zaměstnanci:

HR manager specialist:
Jaroslav Seriš
Telefon: +420 773 971 245
E-mail: j.seris@glp.international

HR manager (Středočeský kraj):
Bunyak Sergej
Telefon: +420 777 014 783
E-mail: bunyak@glp.international

HR manager (Liberecký kraj):
Zdeněk Tichý
Telefon: +420 773 971 525
E-mail: tichy@glp.international

Naše pobočky v Polsku

pl

Sídlo společnosti, Lubušské vojvodství

Adresa: Zielona Gora , Dabrowskiego 41/203

Telefon: +48 600 705 121
E-mail: info@global-personal.eu

Zaměstnanci:

Hlavní správce:
Patrycja Bakalarek
Telefon: +48 600 705 121
E-mail: p.bakalarek@global-personal.eu

Osobní správce:
Sergii Butvynskyi
Telefon: +48 600 701 627

Regionální ředitel (Slezský region):
Marie Malinka
Telefon: +48 512 960 640
E-mail: m.malinka@global-personal.eu

Polsko, Velkopolské vojvodství

Adresa: 60-591 Poznań , ul. Piękna 28B

Telefon: +48 694 264 626
E-mail: info@global-personal.eu

Polsko, Podkarpatská oblast

Adresa: 61-100 Jasło , ul. Czackiego 9

Telefon: +48 883 010 757
E-mail: info@global-personal.eu

Naše kancelář v Německu

nemecko

Kancelář v Německu

Adresa: Süßen, 73079, Kuntzestr. 72

Telefon: +49 7162 12220
E-mail: info@global-personal.eu

Zaměstnanci:

Hlavní správce:
Nadezda Maul
Telefon: +49 174 8735880
E-mail: info@global-personal.eu

Osobní správce:
Eugen Walter
Telefon: +49 1573 0311849
E-mail: walter@global-personal.eu

Jsme na mapě Evropy